ÖZEL
TÜRKKOL GÜVENLİK

02/01/2014 TARİHİ İTİBARİYLE İÇİŞLERİ BAKANLIĞIMIZDAN FAALİYET İZİN BELGEMİZİ ALMIŞ BULUNMAKTAYIZ. MİLLETİMİZE HİZMET ETMEKTEN ONUR DUYACAĞIZ. ÖZEL TÜRKKOL GÜVENLİK
          

         

ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

FİZİKİ GÜVENLİK

ELEKTRONİK KORUMA GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI BELGELERİMİZ Ç.ORTAKLARIMIZ NEDEN TÜRKKOL? İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM
            

  Neden TÜRKKOL Güvelik ve  Koruma
  
  
5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri Yasası ve Yönetmeliğinin gereklerini istisnasız yerine getiririz.
    Güvenlik, koruma, savunma ve destek sağlama hizmetleri sağlamada  güçlü ve uzman bir çözüm ortağıyız.

    Biz; Güvenliğe sadece kontrol, gözetim, devriye hizmeti, elektronik veya fiziki sistemler şeklinde değil, bir bütün olarak bakan ve bu yönüyle ön plana çıkan bir çözüm şirketiyiz.

    Müşteri odaklıyız, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına özel çözümleri entegre ederek farklılaşıyoruz.
    Hangi büyüklükte olursa olsun, her sektördeki müşterimiz için huzur ve yaşam kalitesini artıran, memnuniyet yaratan Kombine/Modüler çözümler geliştiriyor ve uyguluyoruz.
    Müşterilerimizin taleplerine en uygun, en doğru, en iyi ve en kaliteli hizmet çözümlerini en uygun ödeme seçenekleriyle sunuyoruz.
    Kombine çözümlerimizi Risk Analizi gibi danışmanlık hizmetleri ile bütünleştirerek faydası yüksek entegre çözümler sunuyoruz.
 

  •     Müşterilerimizin öncelikle can ve mal güvenliğini korur, iş yerinin yangın, sabotaj, hırsızlık vb. olaylardan korunmasını sağlar ve acil durum (yangın, sel, afet vb.)  planların hazırlanmasında ve uygulanmasında azami destek ve yardımı sağlarız.

 

   Hizmette kullandığımız ekipmanların, elektronik ve fiziki sistemlerin ve teçhizatın son teknolojik gelişmelere uygun olmasını sağlarız. (Müşterilerimizin talepleri kapsamında)
  Yöneticilerimizi ve çalışanlarımızı; mesleğini seven, profesyonel, eğitimli, dikkatli, nezaket sahibi, deneyimli, görev bilinci yüksek ve hizmet verimliliğini en üst düzeyde tutacak      kişilerden seçer ve görevlendiririz.
  Müşterilerimizi ile iletişimi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarız. Tüm iletişim araçları 24 saat açıktır.
  Müşterilerimiz ile belirlenecek zaman, gün ve saatlerde koordinasyon/dönem sonu toplantısı yaparız ve aylık faaliyetleri (gerçekleşen-gerçekleşmeyen planları) ayrıntıları ile sunarız.
  Hizmet aşamalarını, denetleme raporlarını, personel takip dosyalarını ve SGK, iş kanunu evraklarının tamamını belgelendirerek müşterimize sunarız.
 

 

TÜRKKOL Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri olarak sizlerin de

huzur ve güvenliğinizi sağlamak ve yaşam kalitenize katkıda bulunabilmek dileklerimizle…

 

Adres : Kültür Mh. Kızılırmak Cd.
                No: 12/6 Kocatepe / ANKARA

E-mail : info@turkkol.com.tr
               eser@turkkol.com.tr  
+90 312 417 17 34

Copyright (c) 2013 Türkkol Ltd. Şti.