ÖZEL
TÜRKKOL GÜVENLİK

02/01/2014 TARİHİ İTİBARİYLE İÇİŞLERİ BAKANLIĞIMIZDAN FAALİYET İZİN BELGEMİZİ ALMIŞ BULUNMAKTAYIZ. MİLLETİMİZE HİZMET ETMEKTEN ONUR DUYACAĞIZ. ÖZEL TÜRKKOL GÜVENLİK
          

         

ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

FİZİKİ GÜVENLİK

ELEKTRONİK KORUMA GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI BELGELERİMİZ Ç.ORTAKLARIMIZ NEDEN TÜRKKOL? İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM
            

ELEKTRONİK KORUMA

1- KAMERA SİSTEMLERİ
    
    
Bir kameradan başlayıp yüzlerce kameranın kullanıldığı sistemlere kadar tüm CCTV uygulamalarının proje, malzeme temini ve montajı gerçekleşmektedir.

2-ALARM SİSTEMLERİ

   Alarm Sistemleri; hırsızlık ve haneye tecavüz, yangın, gaz kaçağı, su baskını, acil sağlık ve panik durumlarına karşı koruma sağlayan elektronik güvenlik sistemlerinin  proje, malzeme temini ve montajı gerçekleşmektedir.

3-ARAMA VE TARAMA SİSTEMLERİ

   Silah ve metal içeren tehlikeli cisimlerin tespiti için kullanılan metal detektörleri ile silah, metal içeren tehlikeli cisimler, patlayıcı ve uyuşturucu tespitinde kullanılan X-RAY tarama sistemleri temini ve montajı gerçekleştirilmektedir.

4-PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMLERİ (PDKS)

     Çalışanların iş gücünü kontrol eden bir kontrol mekanizmasıdır. Her çalışanın bir kimlik bilgisi bulunmaktadır, Bu kimlik bilgisi, kimlik kartı ,kişinin parmak izi, kişinin yüz şekli veya kişinin parmak veya avuç içi damar yapısı olabilir bunlar her insan için sistemin çalışmasını olanak veren bir sistemin temini ve montajı gerçekleştirilmektedir.
 

Adres : Kültür Mh. Kızılırmak Cd.
                No: 12/6 Kocatepe / ANKARA

E-mail : info@turkkol.com.tr
               eser@turkkol.com.tr  
+90 312 417 17 34

Copyright (c) 2013 Türkkol Ltd. Şti.